Nasz zespół

W szkole pracują pedagodzy specjalni, nauczyciele wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, psycholodzy, terapeuci integracji sensorycznej, specjaliści wczesnego wspomagania rozwoju, logopedzi, neurologopedzi oraz nauczyciele przedmiotów. 

Dołącz do nas!

Serdecznie zapraszamy do współpracy pedagogów specjalnych, psychologów, nauczycieli, studentów. Zapewniamy możliwość wszechstronnego rozwoju terapeutycznego, pracę w bezpiecznym, kameralnym środowisku oraz nabywanie doświadczenia pod okiem wieloletnich praktyków.
Potrzebujemy osób zdecydowanych, zdeterminowanych, gotowych na nowe wyzwania i ciągły rozwój. Szukamy ludzi ceniących współpracę, szacunek oraz potrafiących budować relację z Małymi i Dużymi Ludźmi.
Zapraszamy do kontaktu. Możesz nas odwiedzić i sprawdzić, czy to miejsce dla Ciebie.

Wykwalifikowana kadra

Pedagodzy
z wieloletnim doświadczeniem

Cały zespół ściśle współpracuje ze sobą omawiając na cyklicznych spotkaniach funkcjonowanie każdego dziecka i szuka wspólnego kierunku dla rozwoju, uwzględniając jego osobiste potrzeby, możliwości i potencjał.

natalia6
Dyrektor Szkoły

Natalia

Pedagog specjalny, terapeuta, nauczyciel języka polskiego

Zajmuje się organizacją pracy całego zespołu, troszczy się o merytoryczny rozwój placówki. Ciągle poszukuje nowych kierunków i sposób na bycie z człowiekiem Małym i Dużym. Zafascynowana Porozumieniem bez Przemocy, dąży do relacji opartych na szacunku i zrozumieniu potrzeb swoich i drugiej osoby. W szkole prowadzi zajęcia terapeutyczne, rewalidacyjne oraz język polski.

Najlepiej odpoczywa na górskich szlakach

IMG_2496
Zastępca Dyrektora

Sławka

Pedagog specjalny, terapeuta, nauczyciel plastyki i techniki

Zajmuje się wsparciem merytorycznym i organizacyjnym szkoły. Współtworzy wizję szkoły. Sprawuje nadzór nad przebiegiem terapii od momentu diagnoz początkowych po zatwierdzanie indywidualnych programów edukacyjno – terapeutycznych. Od wielu lat związana z edukacją oraz terapią osób z autyzmem.

Słucha tylko najlepszej muzyki, preferuje mocne brzmienia.

szatkowska asia
Nauczyciel

Joanna

Nauczyciel edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog, logopeda, neurologopeda

Prowadzi terapie indywidualne i grupowe oraz terapię logopedyczną. Nauczyciel wszechstronny, który świetnie odnajduje się na każdym etapie edukacyjnym. W pracy ceni sobie spokój i zorganizowanie.

W wolnym czasie lubi zgłębiać swoją wiedzę kulinarną oraz eksperymentować w kuchni.

ania
Nauczyciel

Anna

Nauczyciel edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog, terapeuta integracji sensorycznej oraz terapii ręki

Zajmuje się terapią indywidualną i grupową. Prowadzi zajęcia integracji sensorycznej. W ramach zajęć specjalistycznych pracuje z każdym uczniem naszej szkoły. W pracy wysoce empatyczna i sumienna. Kreatywnie poszukuje nowych rozwiązań i technik terapeutycznych.

Preferuje aktywne sposoby spędzania czasu wolnego w tym dalekobieżne spacery i szybkie marsze. Entuzjastka filmów i seriali.

marta
Nauczyciel

Marta

Nauczyciel edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog, logopeda, neurologopeda

Pracuje indywidualnie oraz w systemie grupowym. Jako doświadczony neurologopeda prowadzi zajęcia logopedyczne i służy pomocą w rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych u uczniów. Doceniana za swoją rzetelność, profesjonalizm i niebywałe umiejętności organizacyjne. Przykłada szczególną uwagę do kształtowania u uczniów kompetencji samoobsługowych.

Prywatnie pasjonatka literatury podejmującej kwestie astronomii i lotnictwa.

IMG_3411
Nauczyciel

Joanna

Nauczyciel edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, pedagog, doradca zawodowy

Organizuje czas swoich uczniów w sposób kreatywny i pomysłowy. Zawsze chętna do współpracy. Otwarta na nowe doświadczenia oraz wiedzę. W pracy ważne jest dla niej budowanie poczucia bezpieczeństwa.

Prywatnie miłośniczka sportowych aut. Uwielbia długie wycieczki rowerowe.

monika
Pedagog specjalny

Monika

Wychowawca. Niezwykle ciepły i przyjazny człowiek. Empatyczna, dba o miłą i ciepłą atmosferę uczenia. Zależy jej na zabezpieczeniu potrzeb każdego ze swoich uczniów. W pracy ważne jest dla niej zaangażowanie oraz indywidualne podejście w kwestiach edukacyjno – terapeutycznych.

Prywatnie miłośniczka jazdy na rowerze – cyklistka przemierzająca setki kilometrów. Posiadaczka królika rasy rex.

natalia szelągowska
Oligofrenopedagog

Natalia

Współwychowawca grupy. Nieszablonowa i kreatywna. Niezastąpiony człowiek w poszukiwaniu nowych motywujących dla uczniów aktywności. Organizuje biegi, tory przeszkód, tańce i inne super zabawy! W pracy ceni sobie indywidualizm oraz elastyczność w podejściu terapeutycznym.

Prywatnie, entuzjastka jazdy konnej oraz prac w ogrodzie.

marzenna sobaczak przyroda
Nauczyciel przyrody

Marzenna

Swoich uczniów stara się uwrażliwić na piękno przyrody, chętnie prowadząc z nimi rozmowy o życiu codziennym i ich doświadczeniach. Kocha świat przyrody, który ją otacza.

W wolnych chwilach lubi wycieczki rowerowe, chętnie szyje na maszynie – ostatnio bawi się patchworkiem.

nina
Oligofrenopedagog

Nina

Logopeda, nauczyciel historii. Prowadzi zajęcia terapeutyczne, logopedyczne oraz lekcje historii. Chętnie pracuje zarówno z maluchami jak i starszymi uczniami. Stawia na kreatywność, twórczość artystyczno – muzyczną przygrywając dzieciom na gitarze.

Pasjonatka historii i rękodzieła, czyli sztuki jak stworzyć coś z niczego.

martyna
Studentka neurobiopsychologii

Martyna

Studentka V roku jednolitych studiów magisterskich o kierunku Neurobiopsychologia, pomoc nauczyciela.

Swoją przyszłość zawodową wiąże głównie z dziećmi i młodzieżą. W pracy przywiązuje szczególną wagę do jak najlepszego poznania uczniów – ich potrzeb i trudności. Wykorzystując także swoje neurobiologiczne zainteresowania.

Prywatnie pasjonatka  literatury oraz wszelkich form roślinności.

agnieszka anglistka
Nauczycielka angielskiego

Agnieszka

Niezrozumiałe, frustrujące wyrazy? Dziwne słowa w komputerze i na tablecie? W naszej szkole dbamy również o naukę języków obcych. Za to odpowiada pani Agnieszka, która z pasją i wykorzystaniem różnych metod uczy języka angielskiego, którego znajomość ułatwia także naszym dzieciom poruszanie się we współczesnym świecie.

michał Kossowski
Ksiądz, nauczyciel religii

Michał

Od lat stara się ułatwiać dzieciom poznawanie Boga i poruszanie się po kościelnych przestrzeniach, tworząc z odwrażliwiania i dostosowania nową gałąź teologii ;-). Ciągle myśli o tym, jak pomagać dzieciom w osiąganiu edukacyjnych sukcesów. Szczęśliwy z powodu swojego powołania. Jeśli w coś wątpi, to w to, że kiedyś przestanie się uczyć.

Studiuje biblistykę i judaizm. Miłośnik literatury fantastycznej (tolkienista), języków obcych, górskich wędrówek i Izraela.

Władysław Kluczewski
Matematyk z powołania

Władysław

Doświadczony nauczyciel, wieloletni dyrektor sąsiedniej szkoły – to jemu zawdzięczamy odnalezienie wymarzonego miejsca dla naszej placówki! Niestrudzenie stara się wzbudzić miłość do Królowej Nauk w naszych dzieciach.

Prywatnie: szczęśliwy mąż, ojciec i dziadek. Z nostalgią wspomina swoje sukcesy sportowe, ale i dziś jest w świetnej formie. Człowiek kontaktowy, operatywny i z poczuciem humoru.

iza
Nauczycielka wychowania fizycznego

Izabela

Dyscyplina, ruch i endorfiny – to jej główne zadanie. Gimnastyka, gry zespołowe i prawidłowy oddech służą każdemu, a szczególne znaczenie mają dla jak najlepszego rozwoju naszych dzieci. Jeśli ktoś może w tym pomóc, to na pewno pani Izabela, która zrobi to z entuzjazmem i pasją sportsmenki.